Hakkımızda

1972'den beri hizmetinizde...

Sektörün liderleri arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sektöründe lider olmanın en büyük sebebi; Saldıran Nakliyat olarak, müşterilerimizi her zaman velinimetimiz olarak görmektir. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır.  Uzun yıllar boyunca süren ilişkilerin ardından, birçok müşterimizin aynı zamanda çok yakın dostlarımız haline gelmiş olması, yapmış olduğumuz işlerde başarılı ve istikrarlı yol almış olduğumuzun göstergesidir.

1972 yılından beri sektörde hizmet veren ‘Saldıran Nakliyat’ öncelikle; kalifiye ve işinde uzman kadrosu, teleskopik vinçleri, mobil vinçleri, katlanır mobil vinçleri, sepetli vinçleri ve forkliftleriyle kiralama, inşaat,  tahmil – tahliye, indirme – yükleme, ağır nakliye hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Her geçen gün gerek ekibini, gerekse araç parkurunu,  gelişen teknoljiye göre geliştiren. Her geçen gün artan müşteri portföyüne ve tecrübelerine yenilerini eklemeye devam etmektedir…